První baterie s částmi ze skutečného granitového materiálu dřezu

  • Ze skutečného masivního granitu jsou vyrobeny i provozem v kuchyni nejvíce namáhané části vodovodní baterie. Jedná se opět o původní inovaci Schock, která nemá na trhu obdoby.
  • Pozor na kvalitu v baterií v internetových setech
  • Objevují se i sety poměrně známých značek dřezů kombinovaných s kvalitativně  neodpovídajícími bateriemi levného dodavatele, které pak tvoří zdánlivě velkou slevu na setu. Bezpečnější je vždy držet se při výběru setu dřezu a originální stejně kvalitní baterie.
  • slevu a to i na sety. Budete–li  už vybírat dřez, vyvarujte se vybírání jen podle ceny na eshopech. Několik, málo ušetřených stokorun Vás může velmi mrzet při jeho denním používání. Podezřele levné zboží z Asie, Polska, postsovětských zemí, stejně jako na materiály bez jména a složení zaplavují trhy. Jedná se zpravidla o sice laciné produkty, většinou vyrobené bez ohledu na materiálovou a stránku.

  • Doporučení:+
  • Lze poptat v podstatě jakoukoli kombinaci. Při společném nákupu je špičkový set cenově mnohom výhodnější.

akční dřezy

 

Vylepšená technologie i skutečně německá kvalita.

  • Materiály dřezů od Schock jsou viditelně jemnější a májí vyšší odolnosti než ostatní běžné granity na trhu. Nové materiály Cristalite Plus a CRISTADUR jsou přirozeně antibakteriální díky dodaným iontům stříbra v základním materiálu, jehož složení je patentované. Spočívá ve speciálně vyvážené kombinaci speciálně zaoblených 80-ti% směsí zaoblených křemenných zrn s minimem v současnosti nejlepšího možného pojiva na bázi polymethylakrylátu. Bez jakékoli povrchové úpravy má hedvábně jemný povrch a tzv. nano-efektem takřka neumožňuje trvalé usazení nečistot. Od povrchu do hloubky je materiál prakticky kamenný a nezničitelný. Hlavním cílem je však dosáhnout co nejnižších nároků na denní údržbu dřezu, odolnost, tak aby dřez mohl vypadat stále jako nový

převzato z www.schock.cz

 


 

 

Vyhledavač kvalitních dřezů v akci     >>>>>>>

Vyhledávač dřezů