Kuchyňský dřez hodně pomůže, může i pěkně štvát...

Dřez je jedna z nejvíce používaných a zároveň nejvíce viditelných součástí kuchyně. Rozhodně se bez něj neobejdete ať už máte i sebe lepší myčku a třeba  i nevaříte, kuchyně bez dřezu to nejde

 

 • ANO, zvolit si správný  kuchyňský dřez je jedno s důležitých rozhodnutí , které výrazně ovlivní množství práce, komfort a vzhled vaší kuchyně.
 • ANO a je to jen o tom trošku se rozhlédnout co nového je v tomto směru k dispozici .
 • ANO, návod  k bezpečnému výběru  sestavený z dlouholetých zkušeností  oboru kuchyňských dřezů najdete v naší poradně . Tamtéž najdete  řadu praktických informací a rad , které  by Vás možná nenapadly.


Z čeho vycházíme  ?

 • Je to zejména pohled na užitnou hodnotu dřezu z hlediska funkce, snadnosti údržby , odolnosti i ceny. Vycházíme z vlastní  15-ti leté  zkušenosti přímo  v oboru kuchyňských dřezů. Známe  tradici i moderní řešení . Klasické materiály konfrontujeme  s moderními řešeními.

 • 65 % prací v moderní kuchyni má souvislost se dřezem

 • 82 % respondentů ovlivňuje první dojem z kuchyňské linky i rozměr, čistota a zajímavost kuchyňského dřezu

 • 90 % respondentů, preferuje u dřezu snadnou údržbu  a  to, aby vzhled dřezu byl i po čase pěkný

 • 78% má negativní zkušenost s čištěním nerezu v kuchyni

 • 75% respondentů je ochotno upřednostnit u dřezu vlastnosti před cenou s očekáváním snadné údržby dřezu

 • 60 % respondentů  ocenilo  oblast kuchyňského dřezu jako pracovní plochu pro zpracování.

Kuchyňské dřezy

Chytrý  ekonomický přístup.

 • Snad každý z nás chce zachovat uspořádaný a čistý vzhled kuchyně.  Základem samotné pracovní plochy v kuchyni je pracovní deska.Možností je řada, liší se složitostí, cenou i užitnými vlastnostmi. Při zvolení jakékoli pracovní desky je třeba mít na mysli také různé druhy zátěže, která by mohla způsobit její nevratné poškození. U laminátu teplo  a poškrábání , u kamene  poškození  chemikáliemi  i nárazem, u dřeva nasákavost či zabarvení. Pracovní deska je prostě v kuchyni často používanou součástí.  Část starostí si můžeme velmi jednoduše ušetřit , když nepodceníme další nesmírně exponovanou i viditelnou součást, kterou je kuchyňský dřez. Dávno je pryč doba , kdy kuchyňský dřez bylo jen korýtko na umývání nádobí . Dnes má dřez charakter multifunkčního prostoru a klasické umývání nádobí mnohdy je jeho méně užívanou funkcí. Důležité je , že z hlediska údržby i odolnosti jsou dnes vedle tradičních materiálů dřezů  i  vyvinuty moderní materiály, které pamatují na minimální údržbu  odolnost i hygieničnost. Není třeba se obávat o pracovní desku pokud řadu činností převedete na multifunkční dřez z vysoceodolného materiálu. Měla -li by z takto odolného materiálu celá pracovní  deska byla by velmi drahá.
 • Kvalitní dřez s minimalizovanou údržbou s více funcemi pořídíte od 5-ti  do 15-ti tisíc. VYUŽIJTE TÉŽ  VYHLEDÁVAČE BAZAROVÝCH A INZEROVANÝCH  NOVÝCH  NEPOUŽITÝCH DŘEZŮ cena pak může být až třetinová.

 

 

 

Vyhledávač dřezů